auten 10 29.jpg

AUTENTIŠKAS JUDESYS - tai kas tikra, nesumeluota, tos akimirkos tiesa. Tai, ką galiu pajausti, išjudėti, iškvėpuoti, įgarsinti. Tai sąmoningas susitikimas su savimi - savastimi ar siela. Tai erdvė buvimui ir priėmimui, suvokimui ir išraiškai.

Šokio terapijos lauke Autentiškas judesys vadinamas kitu karališku keliu į pasąmonę (šalio Froido minimų spanų). Šio metodo padedami mes formuojame ir auginame vidinį liudytoją/stebėtoją, leidžiantį mums nesusitapatinti su intensyviais išgyvenimais ar jausmais.

Mažoje grupėje (iki 8 dalyvių), jaukioje, saugioje ir šiltoje erdvėje mes judėsime vedami savo kūno impulsų. O pastarųjų spektras gali būti labai platus - nuo visiškos ramybės iki greitų, ekspresyvių judesių. Tiesiog pakviesk save į pasimatymą su SAVIMI ir leisk kūnui pa(pa)sakoti istoriją.

Didelis privalumas - nereikia turėti jokios šokio patirties, nebūtinas joks fizinis pasiruošimas. Tereikia ateiti tokiems, kokie esame tuo momentu: su džiugesiu ar liūdesiu, pykčiu ar baime, smalsumu ar pasipriešinimu.


PAKVIESTi SAVE Į PASIMATYMĄ? Taip, tam irgi reikia drąsos:) 

Norintiems daugiau sužinoti apie šį šokio-judesio terapijos metodą, pasiskaityti galima čia:
http://www.dance.lt/…/autentiskas-judesys-kurybiskumo-salti…

 

Taip pat pasižiūrėti šį video.

 

Užsiėmimų grafiką rasite Naujienų skiltyje.

KUR: Vilnius, Mindaugo g. 21, PSICHOLOGIJOS NAMAI (pilkos durys kampe).

KADA: kas antrą ketvirtadienį 18:30 val. 
TRUKMĖ: 1,30 - 2 val.
KAINA: 15 Eur už vieną užsiėmimą.
REIKALINGA: judesių nevaržanti, patogi apranga bei registracija: aukse.luisaite@gmail.com arba tel.: 8 687 16006